U tha se ishte shumë e bukur, por ja si duket në të vertetë mamaja e Rashelit / foto

U tha se ishte shumë e bukur, por ja si duket në të vertetë mamaja e Rashelit / foto

E ftuar sot ne Xing me Ermalin ishte eshe ish velina bukuroshe Rashel Kolaneci. Ajo u rikthye ne emisionin qe e beri te famshme dhe kete here si e ftuar ku foli per arsyen e largimit dhe midis te tjerash biseda ra edhe tek e ema e Rashelit. Ermali e pyeti se si kishte mundesi qe nena e saj ishte aq e bukur dhe e mbajur. Nje gje eshte pak por e sigurt qe gjenet e mira jane te trashegueshme e ne kete rast kjo eshte nje gje e dukshme.

Loading...

Ne në metropol24 duam tjua kujtojme edhe njehere se si duket nena e Rashelit pasi per 8 Mars Rasheli kishte postuar nje foto ne Instagramin e saj duke e uruar te emen ‘Mumi im, gëzuar festen me e bukura’. E ne fakt tani nuk kemi pse dyshojme ne bukurine natyrale te Rashelit pasi e zbuluam se kujt i ka ngjare ajo.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *