Ja si dukej LUANA kur ishte 17 vjece dhe asnjë nuk e njihte, pa operacione plastike…(FOTO)

Ja si dukej LUANA kur ishte 17 vjece dhe asnjë nuk e njihte, pa operacione plastike…(FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca është një ndër femrat më atraktive të ekranit. Ajo njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Loading...

Shumë herë, Luana është kritikuar për ndërhyrje si në fytyrë ashtu edhe në trup, duke u krahasuar para dhe pas.Në faqen “Vipat e Bllokut” është postuar një fotografi e Luanës para dhe pas këtyre ndërhyrjeve.

Se sa shumë ndryshon Luana në fotografinë e shkrepur vite më parë dhe atë të fundit, vlerësojeni vetë. Shume vite por foto qe mbeten ne kujtesen e cdo kujt per ndryshimin drastik nga ana e Luanes. Floket e kuqe kane qene ne mode ne ate kohe por tani ajo ka zgjedhur te jete bjonde prej shume kohesh.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *