Arbana sapo e pranoi live: Ja kush do e prezantoj Big Brother këtë vit

Arbana sapo e pranoi live: Ja kush do e prezantoj Big Brother këtë vit

Sa u degjua dhe u mor vesh lajmi se Big Brother Vip do te fillonte se shpejti ne Top Channel filloi gjithashtu te aludohej se kush do e prezantonte  kete here kete edicion Arbana apo Ledioni. Opinioni dhe fansat u ndane ne dy kampe megjithate me te shumtit thonin se duhet te ishte Arbana prezantuesja.

Loading...

Por sot sapo filloi emisioni i saj aktualisht ‘Dua te të bej te lumtur’ Arbana tha se ajo ishte prezantuese e ketij emisioni dhe jo Big Brother. Mos ishte kjo nje paralajmerim se ajo nuk do te jete me prezatuesja e nje prej show-ve me te ndjekur dhe te dashur per publikun?! Kjo mbetet per tu pare!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *