AMI del shëtitje me vajzen, ja si duket ajo e dobësuar dhe pa MAKEUP pak ditë pas lindjes…

AMI del shëtitje me vajzen, ja si duket ajo e dobësuar dhe pa MAKEUP pak ditë pas lindjes…

Ami tashme eshte nene e 2 femijeve ajo solli ne jete SIAN vajzen e pare te ciftit Mamaqi. Nje vajze te shendetshme dhe shume e lezetshme te cilen Ermali e fotografoi qe diten e pare te lindjes. Ami gjate shtatezanise shtoi shume ne peshe nje gje e kuptueshme por ajo eshte duke e marr veten dhe ne nje video te postuar para pak minutash ne Instagramin e saj duket shume mire edhe pse eshte pa makeup. Ami eshte nje femer plot sharm dhe me tipare shume te mira ne fytyre. Ajo eshte nje nga personazhet qe nuk ka bere asnje operacion plastik dhe eshte shume natyrale ne pamjen e saj. Ja si duket Ami vetem disa dite pas lindjes se vajzes SIA

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *