Alketa me pizhama dhe pa MAKEUP sic nuk e keni parë asnjëherë, FOTO nga shtëpia…

Alketa me pizhama dhe pa MAKEUP sic nuk e keni parë asnjëherë, FOTO nga shtëpia…

Alketa Vejsiu eshte nje nga prezantueset me te dashura per publikun shqiptar. Ajo eshte shume e rezervuar ne jeten e saj private por kohet e fundit ka bere nje ndryshim dhe shpesh here poston foto nga shtepia e saj. Kete here ajo ka postuar nje foto nga vila e saj luksoze e veshur me pizhama dhe pa makeup. Keshtu nuk e kishim pare ndonjehere Alketen.

Loading...

Jeta e saj private eshte shume pak e komentuar sepse ajo ka dashur ta mbaj ate te fshehte dhe te paprekur nga bota e televizionit. Kjo foto e Alketes tregon se ajo ndihet shume mire me veten e saj dhe ne nje dite si kjo ku dielli eshte i mrekullueshem ajo ka zgjedhur ta kaloje ne catine e shtepise se saj. Nje zgjedhje shume e mire dhe relaksuese.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *