Ja si dukeshin Çiljeta,Zaimina dhe Ingrit Gjoni dikur;Pa operacione dhe pa ndryshime;(FOTO)

Ja si dukeshin Çiljeta,Zaimina dhe Ingrit Gjoni dikur;Pa operacione dhe pa ndryshime;(FOTO)

Zaimina,Ciljeta dhe Ingriti jane tre bukuroshe shqiptare te cilat jane shume te perfolura nga mediat dhe portalet. Te treja jane kengetare dhe kane fituar cmime te ndryshme neper festivale. Por kur mosha kalon dhe nuk ke me freskine e moshes ndjen nevojen e nderhyrjeve dhe operacioneve. Aq me teper qe kur behesh nene fillon dhe e le veten pas dore dhe asgje nuk eshte me si me pare shkruan metropol24 . Por si dukeshin keto bukuroshe shume vite me pare dhe si duken tani?A kane ndonje ndryshim ne pamjen e tyre apo thjesht me kalimin e moshes kane ndryshuar. Kete vleresojeni ju kur te shikoni fotot para dhe pas. 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *