Ja si dukej MARINA VJOLLCA 15 vjece kur asnjë nuk e njihte…(FOTO)

Ja si dukej MARINA VJOLLCA 15 vjece kur asnjë nuk e njihte…(FOTO)

Në fakt, nuk ka shumë ndryshime mes Marinës 15-vjeçare dhe 25-vjeçare. Janë 10 vjet diferencë, por dallohet e njëjta buzëqeshje dhe e njëjta ëmbëlsi. Kjo është Marina Vjollca 10 vjet më parë. Në një foto të postuar para pak minutash në profilin e saj në Instagram, Marina ka kujtuar kohën kur ishte konkurrente e “Shtojzovalleve”, një konkurs i cili zgjidhte velinat e sezonit të ri të “Fiks Fare” dhe që në atë kohë drejtohej nga Sonila Meço.

Loading...

Kurorëzimi si velinë e “Fiksit” ishte fillimi i karrierës së Marinës, e cila përgjatë viteve ka fituar më shumë siguri, eksperiencë dhe është bërë një prej moderatoreve më të pëlqyera të ekranit. Nje vajze e mrekullueshme shume e rregullt sot dhe shume familjare per te gjithe me buzeqeshjen e saj. Je shume e mire Marina dhe natyrale.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *