Ja çfarë i dhuron bashkëshorti Adelina Tahirit në muajin e 5-të të shtatëzanisë / foto

Ja çfarë i dhuron bashkëshorti Adelina Tahirit në muajin e 5-të të shtatëzanisë / foto

Adelina Tahiri është në muajin e pestë të shtatzënisë në pritje të një djali dhe pa padyshim që këto janë ditët më të bukura për të. Ajo dhe bashkëshorti i saj Serjozha Markov ka pak kohë që shpallën fejesën publikisht dhe që prej asaj dite kanë qënë gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave dhe nje nga shkaqet është edhe mënyra se si bashkeshorti e trajton Adelinen me dhuratat super të shtrenjta.

Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është dhurata që këngëtarja ka marrë nga bashkëshorti, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Tahiri ka postuar në rrjetet sociale foto ku shihet duke pozuar pranë një makine “Mercedes-Benz” super luksoze në ngjyrë të bardhë duke na treguar se kjo ishte dhurata me e fundit që bashkëshorti i ka dhuruar.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *