Brenda shtëpise luksoze të Xhensilës dhe Besit, ja si duket shtepia e re nga brenda…

Brenda shtëpise luksoze të Xhensilës dhe Besit, ja si duket shtepia e re nga brenda…

Besi dhe Xhensila jane ne pritje te vajzes se se tyre, Xhensila eshte ne muajin e 6 te shtatzenise dhe ata kane filluar pergatitjet sespe jeta e tyre do ndryshoje ne menyre rrenjesore.

Mesa duket ata kane menduar te nderroj e shtepine dhe te marin nje te re me te madhe e cila do te plotesoje nevojat per nje familje me te madhe. Fotot e shtepise lukaoze te Besit i ka zbuluar pikerisht Ardit Gjebrea ne Instagram.

Loading...

Besi eshte i ftuari i tij ne “E diela shqipatare” ku do te gatuaje per Arditin. Shtepia duket shume luksoze ku dominon ngjyra e bardhe ne kuzhine dhe ne dhomen e ndenjes.

Edhe Xhensila eshte shprehur shume entuziaste per ndryshimin e shtepise dhe ka postuar nje foto ku tregon lumturine e saj duke zbuluar detaje nga shtepia. Me poshte kesni edhe foto albumin ku tregohet shtepia luksoze e ciftit.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *