Rashel provokon me veshjen ‘transparente’ dhe e quan veten Beyonce shqiptare / foto

Rashel provokon me veshjen ‘transparente’ dhe e quan veten Beyonce shqiptare / foto

Rasheli sic eshte bere e dtur edhe nga drejtuesi i emisionit ‘Xing’ do te jete e ftuar aty te shtunen qe vjen dhe tanime jo si veline por si e ftuar. Nderkohe kane dale edhe fotot si edhe spoti i emisionit ne te cilin Rasheli duket te kete veshur nje nje veshje tejet provokuese qe duket edhe transparente. Veshje e cila ka ngallur komente te shumta ne rrjet por ajo ka nderhyre duke u shprehur se:

Loading...

Veshja ime “body” nuk është aspak transparente. “Body” përbëhet nga dy copa. Pjesa e sipërme e saj është tyl transparent. Ndërsa, copa poshtë saj është ngjyrë nude dhe për të gjithë kuriozët është material aq i fortë dhe i trashë i zhakat e dikurshme që mbanin gjyshet tona në shtëpi. Gazetarët e portaleve jo gjithmonë janë syplasur, por kanë hallin e klikimeve. Nuk e përjashtoj mundësinë që disa mund të jenë edhe trupeshk. Nuk ka asgjë transparente në veshjen time,”-përfundon Rashel

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *