Nuk do ta besoni sa vjec është Ardit Gjebrea, do habiteni…

Nuk do ta besoni sa vjec është Ardit Gjebrea, do habiteni…

Ardit Gjebrea eshte padyshim nje nga personazhet me te dashur ne shqiperi. Arditi e ka nisur karrieren e tij qe kur ka qene fare i ri. Mund te themi qe ai eshte nje showman sepse di ti bej te gjitha, te prezantoj, kendoj, te bej tekste kengesh etje. Ai ka lindur ne vitin 1963 dhe eshte plot 55 vjec shprehet metropol24. U habitet? Edhe une ne fakt u habita sepse Arditi ngjan si 40 vjec por vitet jane vite dhe cdo njeri i ka mbi supe. Ne i urojme jete te gjate e te lumtur Arditit dhe pse jo te na surprizoje me nje kenge te re keto kohe.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *