Rudina Magjistari dhe Soni bëjnë ‘XING’ me të njëjtën veshje, ja kush duket më bukur…

Rudina Magjistari dhe Soni bëjnë ‘XING’ me të njëjtën veshje, ja kush duket më bukur…

Ato janë dy nga femrat shqiptare që prej vitesh janë ndër të preferuarat e publikut shqiptar. Moderatorja Rudina Magjistari dhe këngëtarja Soni Malaj kanë zgjedhur të dalin në ekran me të njëjtën veshje. Soni të shtunën e kaluar ka qenë e ftuar në emisionin “Prive” ku mbante veshur të njëjtin kostum që zgjodhi Rudina një javë më parë në një nga puntata e emisionit të pasdites në Tv Klan.

Loading...

Mes tyre është vështirë të zgjedhësh kush duket më bukur. Rudina eshte gjithmone shume e kuruar ne imazhin e saj por edhe Soni Malaj nuk ngelet mbrapa. Te dyja jane shume te dashura dhe shume simpatike ne ate qe bejne.


/Gazeta Express/ 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *