Ky është SERUMI BIO që zëvëndëson kremrat e shtrenjtë ANTIRRUDHE…

Ky është SERUMI BIO që zëvëndëson kremrat e shtrenjtë ANTIRRUDHE…

Maska ne kushte shtepie qe konkuron kremerat e shtrenjte. Nese doni nje nga ato maka qe mund te konkurojne pa frike cdo krem te shtrenjte atehere maska me poshte eshte pikerisht ajo qe po kerkoni. Eshte e thjeshte me vetem 2 perberes dhe e ben lekuren tuaj te duket si ato modelet qe dalin ne televizion apo revista. Ruajeni kete recete BIO me SHARE.

Perberesit:
1 lugë (supe) xhel aloe vera
2 vitamina E (blihet ne farmaci)

Loading...

Pergatitja: Nxirrni xhelin e vitamines E dhe pastaj përziejini mirë me xhelin aloe vera. Apikojeni (masën) në fytyrë të pastër, lereni 15 minuta, shplani fytyrën me ujë të vakët, pastaj me të ftohtë. Maskën bëjeni në pasdite ose në darkë.

Mundohuni të shmangni përdorimin e produkteve me vitaminën C sepse kur ekspozoheni në diell krijohen njolla. Brenda një periudhe të shkurtër kohore do të shihni ndryshimet në lëkurën tuaj, ajo do të jetë më elastike, më e freskët, pa skuqje dhe mbi të gjitha do të shkëlqejë. SHARE ta ruani dhe ta keni gjithmone.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *