Kim Kardashian kopjon Marina Vjollcën: Do të habiteni nga këto foto

Kim Kardashian kopjon Marina Vjollcën: Do të habiteni nga këto foto

Kim Kardashian eshte nje nga personazhet  më të komentuar në mediat botërore, cfarë bën, si vishet, si trukohet janë menjëhere të kopjuara nga të gjitha vajzat dhe gratë. Por kete here ajo ka pozuar per revisten prestigjoze Vogue dhe ajo qe na ra menjehere ne sy ishte ngjashmeria e madhe e saj ne keto foto pikerisht me nje personazh shqiptar shume te dashur.

Behet fjale pikerisht per Marina Vjollcen, duket se ajo dhe Kim ne keto foto jane si motra binjake. Nje merite eshte edhe grimi qe Kim ka perdorur ne kete fotosesion dhe qe eshte gjithashtu makeup-i qe personifikon Marinen sepse moderatorja eshte nje fanse e madhe e ketyre ngjyrave dhe tipi te grimit.

Kete here mund te themi me plot gojen se ishte Kim ajo qe eshte ”frymezuar” nga Marina dhe kjo mos tju duket ndonje cudi e madhe pasi grimeri i saj Mario eshte shqiptar. Ne po ju leme te shikoni fotot dhe ta shikoni vete ngjashmerine e tyre.

Loading...


 

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *