Ja si duket XHENSILA me rroba banje, 6 fotot që tregojnë linjat e saj…

Ja si duket XHENSILA me rroba banje, 6 fotot që tregojnë linjat e saj…

Xhensila Myrtezaj, një sirenë deti. Bukuroshja Xhensila ka preferuar të marrë disa pushime së bashku me burrin e saj Besart Kallaku në SHBA ne vitin e kaluar. Pushime vërtet të ëmbla për çiftin ku shfaqen të përqafuar e shumë të dashuruar në brigjet e Atlantikut.

Loading...

Xhensila shfaqet në një formë fantastike me bikini të bardha. Ajo që e bën akoma më të bukur, pavarësisht linjave prej sirene, është dhe buzëqeshja e saj e ëmbël. E pse të mos jetë e lumtur ne krahet e Besit! Mezi presim lindjen e femijes se tyre te pare per te pare Xhensilen dhe dhe Besin prinder!

Ky eshte nje cift i mrekullueshem qe na ka bere per vete Besi me te qeshurat qe na dhuron dhe Xhensila me embelsine dhe kenget e saj. Ju duam shume.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *