Ja si duken VIPAT shqiptar pa MAKEUP, foto të papublikuara…

Ja si duken VIPAT shqiptar pa MAKEUP, foto të papublikuara…

Gjithnjë e më shumë po pëlqehet look-u natyral nga femrat e skenës shqiptare. Xhensila Myrtezaj është një ndër ato të famshme që guxoi duke dalë në emision pa makijazh dhe të realizojë edhe një videoklip pa pikë grimi në fytyrë.
Këto personazhe që zgjedhin të shfaqen natyrale, jo vetëm që nuk kanë frikë t’i shohim siç janë, ujë e sapun, por edhe i duan tiparet e tyre. Disa prej tyre duken më mirë madje kështu. Mund të përmendim emra si Xhensila Myrtezaj, Arilena Ara, Elvana Gjata etj. Më poshtë do të shihni 10 të famshmet shqiptare që duken më bukur pa makijazh.
Dua Lipa

Xhensila Myrtezaj

Klea huta

Loading...

Jona Spahiu

Greta Koçi

Nora Istrefi

Enca Haxhia

Valbon Selimllari

Elvana Gjata

Arilen Ara

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *