Ja SERUMI që zëvendeson kremrat e shtrenjte/ receta BIO

Ja SERUMI që zëvendeson kremrat e shtrenjte/ receta BIO

Mirmbrema mikesha! Ju pershendes kudo qe ndodheni, faleminderit qe na ndiqni dhe merrni keshillat tona te bukurise ne www.metropol24.com. Sot do ju prezantoj nje recete magjine ne formen e SERUMIT qe do e beje lekuren tuaj te bute dhe te paster si BEBE. Kjo recete permban perberes organik BIO qe duke u bashkuar bashke kane nje veti shume te forte per pastrimin e thelle te lekures.

Loading...

Perberesit jane : Aloe Vera, leng limoni, mjalte dhe e bardhe veze. Keto perberes gjenden shume lehte. Po ju prezantoj menjehere masken. SHARE qe ta ruani dhe ta keni gjithmone receten!

Perberesit:
-1 luge xhel ALOE VERA
-1 luge mjalte
-1 luge leng limoni
-1 e bardhe veze
Pergatitja: Perftoni xhelin e aloe veras nga nje gjethe aloe vera dhe me pas shtoni 3 perberesit e tjere dhe peryjeni mire. Perzjera duhet bere ne menyre te tille qe te krijohet nje perberje ne formen e serumit dhe te jete homogjene

Aplikimi: Lagni mollezat e gishtave me serumin e krijuar dhe masazhoni lehte lekuren jo me force per 4-5 minuta.

Me pas mbajeni ne lekure per 15 minuta dhe me pas shelajeni me uje te ftohte fytyren. Kjo recete perdoret 3-4 here ne jave zakonisht ne darke. Do te shihni rezultate vetem disa dite pas perdorimit te pare. Lekura juaj do te jete si nje bebe.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *