E tmerrshme cfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit ditën e sotme…(FOTO)

E tmerrshme cfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit ditën e sotme…(FOTO)

Nje ndodhi e tmerrshme i ka ndodhur sot Rudina MAgjistarit ne nje nga kafenete e shumta te qytetit ne Tirane. Nje tost i marr ne nje kafe i ka qelluar e mykur. Ajo e ka denoncuar kete rast ne faqen e saj te instagramit. Ja cfare shkruan Rudina:

”Ja cme ndodhi sotrreth ores 15.00 ne nje nga kafenete zinxhir te famshme te Tiranes e qe edhe ne paketim pretendon per ushqim te fresket!S’po e bej publik emrin e kompanise sepse ata e dine cilet jane. Por nuk dua te mos i ndaja me ju keto pamje sepse edhe tani qe e kujtoj me vone revoltohem nga fillimi. SKANDALOZE!!! Sepse ne kete grade qe ishte myku ne sanduic sot, me ben te dyshoj qe nuk eshte ceshtje rastesie dhe thjesht me nje ndjese formale, une dyshoj se vertet i vret ndergjegja. Uroj qe ky postim ti ndergjegjesoj me mire.” perfundon Rudina denoncimin e saj.

Loading...

Me poshte keni dhe fotot e publikuara nga ajo transmeton metropol24.al

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *