E mbani mend Borëbardhën?! Ja si duket ajo sot pas 48 vitesh / foto

E mbani mend Borëbardhën?! Ja si duket ajo sot pas 48 vitesh / foto

Ajo ka qënë një ndër personazhet e preferuar të fëmijërisë sonë, dhe jemi duke folur për Borëbardhen filmin në gjuhën Turke që na ka mbajtur të mbërthyer para ekranin me qindra herë. E bukur, me lekure te bardhe dhe floke te zinj imazhi i saj na ka mbetur gjate ne memorie. Por nese jeni kurioze te shikoni se si duket aktorja Zeynep Degirmencioglu, e famshme per rolin e saj si Borebardha, sot pas 48 vitesh me poshte po ju tregojme disa foto. Ajo është një zonjë bionde dhe shume ndryshe nga imazhi yne i femijërisë.

Loading...

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *