Velinat e ”STOPIT” apo të ”FIKSIT”?! Ja kush paguhet më shumë…

Velinat e ”STOPIT” apo të ”FIKSIT”?! Ja kush paguhet më shumë…

Tani qe reklamat kushtojne me shume ne televizionin Klan se ne Top Channel kete e morem vesh por mesa duket keshtu qenka edhe me pagat e personazheve te ekranit. Kete here jemi duke folur per pagat e velinave ne emisionin Stop dhe Fiks Fare.


Burime nga gazeta shqiptare kanë zbuluar edhe një një detaj që ngjall shumë interes në publikun e gjerë. Ata kanë treguar shumën e majme me të cilën dy bukuroshet e emisionit Stop paguhen me shifrën prej 600 euro. Ndërsa simotrat e tyre në emisionin “Fiks Fare” flitet se paguhen nga 400 euro.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *