Pas daljes së parë “Ne kurthin e Piter Pan” Paola ka shumë fansa…(foto)

Pas daljes së parë “Ne kurthin e Piter Pan” Paola ka shumë fansa…(foto)

Vogelushja Paola Biqini u be e famshme ne emisionin me te ri te Alketa Vejsiut “Ne kurthin e Piter Pan”. Nje emision kushtuar femijeve dhe naivitetit te tyre. Pjese e ketij formati eshte edhe Paola e cila ka spikatur shume ne kete edicion dhe ka bere per vete shume njerez. Ajo numeron me shume se 11 mije njerez ne instagram. E vogel por shume e talentuar Paola merret me pikture,balet,aktrim dhe kanto,shkruan metropol24. E pse mos te jete e adhurueshme kjo vogelushe qe na beri per vete te gjitheve qe heren e pare kur e pame ne emision.  

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *