Lindur për të qenë BIONDE: 10 VIP-at që ndryshuan 100% kur ndërruan ngjyrën e flokëve

Lindur për të qenë BIONDE: 10 VIP-at që ndryshuan 100% kur ndërruan ngjyrën e flokëve

Lindur per te qene bjonde. Shumë nga femrat e showbiz-it kanë eksperimentuar me ngjyrën e flokëve të tyre. Disa i ndryshojnë shpesh, ndërsa disa qëndrojnë besnike tek ngjyra që mendojnë se iu shkon. Edhe pse më parë i kemi parë me ngjyrën e tyre natyrale apo në nuancat e errëta, tashmë pothuaj se shumica kanë tendencë të zgjedhin nuancat bionde. Në këtë listë, jane ato personazhe te cilave u shkon ngjyra bionde dhe kane lindur per te mbajtur kete ngjyre. Ja 10 personazhet qe kemi renditur ne www.metropol24.com :

1.Aferdita Dreshaj

Loading...

2.Arbana Osmani

3.Elvana Gjata

4.Luana Vjollca

5.Marina Vjollca

6.Roza Lati

7.Xhemi Shehu

8.Eneda Tarifa

9.Aurela Gace

10.Linda Halimi

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *