Adelina Tahiri tregon për herë të parë fytyrën e bashkëshortit , ja si duket familja…(FOTO)

Adelina Tahiri tregon për herë të parë fytyrën e bashkëshortit , ja si duket familja…(FOTO)

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj 50 –vjeçar, avokati njohur maqedonas kanë qenë kryefjalë e mediave rozë për ditë me radhë. Serjoza Markov, avokati më i pasur në Maqedoni duket se është i dashuruar dhe i kujdesshëm jo vetëm me Adelinën, por edhe me familjen e saj

Loading...

Ka qenë vetë Adelina që nëpërmjet disa fotografive në Instagram, ka konfirmuar me pamje se avokati i njohur është bashkëshorti i saj, por ka treguar se Markov ia ka rrëmbyer zemrën jo vetëm këngëtares, por edhe motrës së vogël, Dianës. “Dashuria e Dianës”, shkruan ajo bashkangjitur fotos.

/panoramaplus/

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *