Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi bashkëëë?! Ja cfarë po ndodh…(foto)

Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi bashkëëë?! Ja cfarë po ndodh…(foto)

Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca jane dy prezantues te se shtunes mbrema dhe njekohesisht konkurent me njeri tjetrin persa i perket audiemces. Ata shpesh thumbojne njeri tjetrin me komente. Por ajo qe nuk prisni ishte qe ata te dy te beheshin bashke dhe te postonin video dhe foto me njeri tjetrin shkruan metropol24. Cfare po ndodh me kete dyshe? Ndoshta kane ndonje plan qe i perket te ardhmes? Kete nuk e dime me siguri por ajo qe eshte e sigurt eshte qe na kane surprizuar te gjitheve. Ja fotot qe jane shkeputur nga video qe te dy ata kane hedhur ne instagram.  

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *