Këngëtarja e njohur kapet mat duke blerë tek rrobat e lira / foto

Këngëtarja e njohur kapet mat duke blerë tek rrobat e lira / foto

Bëhet fjalë pikërisht për një nga femrat më të pasura dhe me të fuqishme në botë, Beyonce e cila pavarsisht kësaj duket se asaj nuk i intereson të kapet duke blerë në një nga dyqanet me të lira në Amerike. Këtë fundjavë ylli i muzikës, e shoqëruar nga vajza e saj, Bleu Ivy, është fotografuar në një dyqan në Los Angeles duke bërë shopping. Por ajo çfarë vihet re, është se dyqani, nga i cili Beyonce dhe vajza e saj, kanë bërë blerje është një dyqan që cdo njeri mund të blejë për shkak të cmimeve të lira që ofron. Pavarësisht pasurisë marramëndëse, duket se Beyonce nuk e ka aspak problem të blejë gjërat që ajo dëshiron të cilat ofrohen me disa dollarë më pak.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *