12 vipat shqiptar që guxuan të lyenin flokët e kuqe, ja si dukeshin / foto

12 vipat shqiptar që guxuan të lyenin flokët e kuqe, ja si dukeshin / foto

Flokët e kuqe pak vite më parë kanë qenë një tendece te cilës nuk i shpetuan as vajzat e shiwbizit shqiptar. Flokët e kuq, mundësisht sa më të zjarrta janë një mënyrë shumë e mirë për të tërhequr vëmendje. Është e guximshme dhe e egër, por ama kur bëhet fjalë për personazhet e famshëm e kuqja në flokë duket mjaft tërheqëse. Me poshte me disa foto ne kemi treguar se cilët personazhe kanë guxuar ti bejnë floket e kuqe dhe pa dyshim që te gjithave iu shkon shumë.

1.Lori Hoxha

2. Era Istrefi

3.Aurela Gace

Loading...

4.Enca Haxhia

5.Beatrix Ramosaj

6. Ciljeta

7.Rovena Stefa

8.Besa Kokedhima

9.Rita Lati

10.Luana Vjollca

11.Alberie Hadergjonaj

12. Bleona

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *