Rudina Magjistari gjen sozinë e Robert Aliaj;Ngjajnë shumë shprehet ajo…(foto)

Rudina Magjistari gjen sozinë e Robert Aliaj;Ngjajnë shumë shprehet ajo…(foto)

Emisioni i pasdites Rudina eshte nje nga emisionet me te ndjekura. Cdo dite ka te ftuar te ndryshem me histori te ndryshme dhe teper terheqese. E ftuar sot ka qene gruaja e Robert Aliaj dhe kur diskutimi ka rene tek ky i fundit Rudina tha qe i ka gjetur sozine shkruan metropol24. Sipas saj ajo e krahason ate me aktorin amerikan Woody Harrlison i cili ka luajtur film perkrahe aktores se madhe Demi Moore. “Ngjajne shume, sidomos kur te dy kane qene te rinj” u shpreh Rudina ne emision. Me poshte keni disa foto ku mund te shihni nese ngjane apo jo.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *