Jonida Maliqi feston ditëlindjen; Ja sa vjec bën këngëtarja

Jonida Maliqi feston ditëlindjen; Ja sa vjec bën këngëtarja

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi sot feston ditëlindjen sot dhe përmes një postimi në Instagram ka treguar edhe moshën e saj. “Limiti i shpejtësisë 35”,shkruhet në foton e postuar në profilin e saj, duke nënkuptuar moshën. Jonida  ka zgjedhur një mënyrë totalisht ndryshe nga vajzat e tjera për të festuar ditëlindjen. Nëse shumica e femrave zgjedhin të mos e deklarojnë më moshën në rrjetet sociale, pasi i kalojnë të tridhjetat, këngëtarja nuk e ka aspak problem këtë pjesë.Urimet qe kane vershuar ne Instagramin e saj kanë qenë të shumta dhe ne gjithashtu i urojme te behet edhe 100 vjec!

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *