Ja sa vjece u bë nënë Zaimina Vasjari;Mosha ideale për të bërë fëmijë…

Ja sa vjece u bë nënë Zaimina Vasjari;Mosha ideale për të bërë fëmijë…

Zaimina Vasjari eshte kengetarja bukuroshe e cila sa here qe del ne ekran nuk mund te mos komentohet per pamjen,veshjen dhe batuatat e saj. Sytë e të gjithëve kanë qenë mbi Zaimina Vasjarin përgjatë këtyre javëve të fundit të shtazënisë së këngëtares, më në fund, ajo ka dhënë lajmin e madh: Është bërë nënë për herë të parë. Por sa vjece eshte bukuroshja dhe njekohesisht sa vjece u be nene. Zai ka lindur ne vitin 1986 shkruan Meteopol24 dhe ajo eshte 32 vjece. Sipas studimeve kjo eshte nje moshe ideale per tu bere nene pasi nje femer eshte e realizuar dhe mund ti perkushtohet teresisht femijes.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *