E ftuan në emision por nuk e futën në skenë, ja cfare ndodhi me Alketen në Piter Pan…

E ftuan në emision por nuk e futën në skenë, ja cfare ndodhi me Alketen në Piter Pan…

Sot ne emisionin “Ne kurthin e Piter Pan“ te Alketa Vejsiut ne TV Klan u ftuan dy personazhe shume te dashur Albana Osmani dhe Saimir Kodra te cilet u more ne pyetje nga femijet dhe u krijuan shume situata komike.

Por sot ndodhi nje e papritur nje nga te ftuarit nuk mundi te dal LIVE sepse Alketes i doli situata nga kontrolli dhe nuk e menaxhoi dot kohen ne emision.

Loading...

Emisioni i rradhes “Opinion“ ishte shkaku i ketij ndryshimi pasi dihet se Fevziu nuk fal ne kohen e tij.

E ftuara e cila nuk mundi te dal Live ishte Manjola NAllbani e cila e kishte zbuluar vete pjesmarrjen e saj ne emision me nje fot ne isntagram

.

Alketa u mundua ta kaloj me qetesi kete duke thene se Manjola Nallbanin do e kemi te ftuaren e pare te henen qe vjen.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *