‘A i ke bërë buzët operacion’, Albana Osmani vihet në siket në ‘Piter Pan’

‘A i ke bërë buzët operacion’, Albana Osmani vihet në siket në ‘Piter Pan’

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ishte moderatorja e njohur  Albana Osmani e cila rrëfeu për fushatën “Ti je një luledielli”, iu përgjigj pyetjeve të fëmijëve e këndoi me ta. Por tashme u mesuam qe disa prej pyetjeve i vene ne siklet te ftuarit dhe keshtu ka qene nje nga pyetjet qe nje nga vogelushet i ka bere Albanes. ‘A i ke bere buzet operacion?’- e ka pyetur ajo.

Loading...

Albana e gjendur ne siklet i kthehet me pyetje ‘Po ja ti si mendon, i kam bere?!’ dhe vajza e vogel i eshte kthyer se PO ajo mendon se Albana i ka bere buzet operacion dhe se nuk i ka te vetat. Albana e vene ne pozite te veshtire u shpreh: ‘Disa here kur je ne television duhet te besh disa gjera që të dukesh bukur, ja une psh nuk i kam floket kaq të gjate por duke qene se jam figure televizive kam shtuar floke sepse jam e gjate dhe keshtu dukem me bukur. Por buzet nuk i kam bere, i kam te miat siç mi ka bere mami’ – ka perfunduar Albana.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *