18 VIPAT shqiptar që ngjajnë si dy pika uji… Operacione plastike apo MAKEUP?!

18 VIPAT shqiptar që ngjajnë si dy pika uji… Operacione plastike apo MAKEUP?!

Tiparet e disa VIP-ave shqiptarë sikur “rimishërohen” tek një tjetër dhe po të shohësh me vëmendje, ka shumë vajza të famshme që ngjajnë si të ishin motra (ose sikur kanë shkuar me foton e njëra-tjetrës tek i njëjti grimier). “Anabel.al” ju sjell një galeri me ngjashmëritë më të mëdha mes personazheve publikë.

Loading...

Duken sikur të kenë dalë nga e njëjta vezë, të tjerë nuk është se kanë tipare të njëjta, por kanë një hije dhe sa herë sheh njërën, të kujtohet tjetra. Ka edhe nga ato që ngjajnë vetëm në momente të caktuara dhe në foto të caktuara

Olta Gixhari/Aktore dhe Era Rusi/KengetareOriela Nebiaj/Zedhenese e PD-se dhe Emina Cunmulaj/ModeleAlmeda Abazi/Showgirl dhe Angela Martini/ModeleParashqevi Simaku/Kengetare dhe Genta Ismajli/KengetareAlketa Vejsiu/Moderatore dhe Arilena Ara/KengetareLindita Theodhori/Kengetare dhe Anjeza Shahini/KengetareDua Lipa/Kengetare dhe Stela Plaka/Blogere modeDojna Mema/Moderatore dhe Albana Osmani/ModeratoreKida/Kengetare dhe Roza Lati/ModeratoreGrida Duma/Politikane dhe Jonida Shehu/ModeratoreDafina Zeqiri/Kengetare dhe Morena Taraku/BlogereKristina Bakiu/Modele dhe Klea Huta/ AktoreBeatrix Ramosaj/Kengetare dhe Ronela Hajati/KengetareEdlira Mema/Ish-Miss Shqiperia dhe Krista Merkoci/Blogere modeAnxhela Peristeri/Kengetare dhe Franceska Jace/ShowgirlLuana Vjollca/Showgirl dhe Besa Kokedhima/KengetareVildane Zeneli/Modele dhe Aurela Hoxha/ShowgirlJonida Vokshi/Moderatore dhe Elvana Gjata/ Kengetare

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *