Receta 15 minutëshe që largon përgjithmonë qimet nga fytyra juaj…

Receta 15 minutëshe që largon përgjithmonë qimet nga fytyra juaj…

Mikesha edhe femrat kanë qime në fytyrë dhe për këtë nuk ka asnjë befasi. Nëse jeni prej atyre femrave që e keni këtë problem, mos u shqetësoni. Natyra ka krijuar maska të cilat do t’ju ndihmojnë t’i thoni lamtumirë përgjithmonë kësaj çështje.

Sot kam pregatitur per ju nje recete BIO per te eleminuar pergjithmone dhe per te ndaluar rritjen e tyre ne kushte shtepie pa shpenzuar asnje lek. Ruajeni kete recete se ka efekte cudiberese.

Loading...

Përbërësit:

1 filxhan mjaltë

1 filxhan miell tërshëre

1 filxhan lëng limoni

Përgatitja: Përzini tre përbërësit dhe maska juaj natyrale për heqjen e qimeve është gati. Vendoseni përzierjen në pjesët ku dëshironi ti hiqni qimet. Të qëndroj në fytyrën tuaj për 15 minuta dhe pastaj largojeni me ndihmën e ujit të nxehtë.

Në fund vendosni krem dhe përsëriteni të njëjtën procedurë 2-3 herë në javë. Pas një muaji, problemi juaj me qimet e fytyrës do të jetë pjesë e të kaluarës

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *