Ja sa ka kushtuar ky fustani i Luana Vjollcës që bëri shumë bujë…(foto)

Ja sa ka kushtuar ky fustani i Luana Vjollcës që bëri shumë bujë…(foto)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca, është biondina më seksi që shohim në televizionet shqiptare. Ajo çdo herë është në qendër të vëmendjes nga mediat rozë në vendin tonë, kjo për shkakun se shpesh herë edhe di të provokoj. Por a keni pak kuriozitet që të mësoni se sa ka kushtuar fustani që Luana ka veshur ne natën e parë te emisionit të saj “Shiko kush Luan”. Ky fustani bardhe i cili beri shume buje neper rrjetet sociale ka nje cmim prej 183 € rreth 250 mije leke te vjetra. Nje cmim relativisht i mire per nje dalje televizive.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *