Habit Renato Mekolli; Kjo eshte kerkesa e vecante e Alketa Vejsiut kur vjen ne restorantin tim

Habit Renato Mekolli; Kjo eshte kerkesa e vecante e Alketa Vejsiut kur vjen ne restorantin tim

Renato Mekolli apo ndryshe shefi me i famshem i kuzhines ne Shqiperi  i ftuar para disa kohesh ne emisionin ‘Thumb’ nga Aulona dhe Fatma ka folur per pasionin e tij per kuzhinen, biznesin dhe mbi te gjitha tekat qe kane te famshmit Shqiptar kur i shkojne ne restorantin e tij.

Loading...

Renato ka vecuar nje personazh qe eshte Alketa Vejsiu dhe ka thene sa here Alketa vjen ne restorant ajo thote ‘Renato e di vete ti, une dua pak edhe sakte. Mos ma mbush plot pjaten!’ Renato ka vazhduar me tej dhe ka thene se Alketa i shkon cdo jave ne restorant dhe cdo here i shkon me nje shoqeri te re. Epo ja ku i mesuam edhe disa vese te Alketes qe nuk i dinim.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *