Zaimina Vasjari bëhet nuse, ja si duket me fustanin e bardhë/ foto

Zaimina Vasjari bëhet nuse, ja si duket me fustanin e bardhë/ foto

Zaimina asjari sot ne emisionin ‘Xing me Ermalin’ na tregoi nje ane tjeter te saj sepse ndryshe nga emisionet e tjera ajo u shfaq gazmore dhe plot humor. Vetem pak muaj me pare ajo ka sjelle ne jete nje vajze me partnerin e saj prej 10 vitesh tashme. Por megjithese nene Zaiminen nuk e kemi pare me fustanin e bardhe pasi ajo nuk ka bere dasme, vetem sot ne mbremje per emisionin Zaimina ka veshur fustanin e bardhe. Edhe pse kjo ishte ne kuadrin e gumorit Zaimina dukej e mrekullueshme dhe nje nuse shume e bukur.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *