Zaimina tregon cmimin marramendës të unazës së fejesës, ja sa ka kushtuar

Zaimina tregon cmimin marramendës të unazës së fejesës, ja sa ka kushtuar

Zaimina Vasjari e shpalli fejesen e saj me partnerin e saj Klodin vitin e kaluar ne Maldive pikerisht diten e Shen Valentinit. Kengetarja postoi nje foto ne te cilen shkruante “Gjithçka që dua” duke bere keshtu publike lidhjen e saj disa vjecare me te dashurin.

Loading...

Zaimina eshte e ftuar sot ne  “Xing me Ermalin”dhe nje nga pyetjet e  Ermalit ishte ku e kishte unazën qe te gjithe mbanin mend qe nga shpallja e fejeses per gurin e saj rrezellites dhe teksa ajo tregoi se e ka hequr për disa kohë për shkak të Khloe-t dhe se gjatë shtatzënisë gishtat i ishin fryrë. E pyetur me pas se sa kushton ajo unazë, Zaimina u përgjigj duke qeshur: “Eh edhe nëse ka bërë 10 mijë, Klodi më ka thënë 20 është e sigurt”.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *