Ja si duket Floriana Garo pas lindjes së vajzës, ndryshimi që ka bërë/ foto

Ja si duket Floriana Garo pas lindjes së vajzës, ndryshimi që ka bërë/ foto

Moderatorja e njohur shiptare Floriana Garo u bë nënë para disa javësh. Një nga nënat më të reja shqiptare duket se nuk ka ndryshuar shumë nga pamja e saj pas lindjes së vajzës Adia.

Loading...

Ajo ka ndarë me miqtë nje foto nga Gjeneva ku jeton me partnerin e saj dhe vajzën e porsalindur. Komentet kane qene shumë pozitive dhe Floriana ka marre shume komplimenta per pamjen e saj vetem pak kohe pas lindjes se vogelushes.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *