Ja sa vite diferencë ka Alketa Vejsiu nga bashkëshorti, ky është sekreti i mardhënies së tyre…

Ja sa vite diferencë ka Alketa Vejsiu nga bashkëshorti, ky është sekreti i mardhënies së tyre…

Ndonëse është një nga personazhet publikë më të njohur në Shqipëri, Alketa Vejsiu ka ditur ta ruajë me fanatizëm jetën e saj private. Ajo nuk ka bërë publike asnjëherë fytyrën e bashkëshortit dhe identitetin e tij.

Loading...

Alketa Vejsiu dhe bashkëshorti i saj Ardiani, kanë plot 15-vite diferencë moshe me njëri-tjetrin: ajo 33 vjeçe, ndërsa ai 48.

Moderatorja dhe biznesmeni kanë lidhur kurorë në vitin 2006 në një dasmë “të blinduar” në periferi të Tiranës dhe kanë dy fëmijë së bashku, vajzën Nicole dhe djalin Lionel.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *