Ja kush janë VIPAT shqiptar që nuk kanë bërë asnjë operacion plastik…(FOTO)

Ja kush janë VIPAT shqiptar që nuk kanë bërë asnjë operacion plastik…(FOTO)

Faqja e famshme në Instagram “Vipat e Bllokut”, ka postuar foto të shumë personazheve të njohur të cilët kanë bërë operacione plastike. Këto foto kanë berë vërtet bujë dhe akoma më tepër pasi personazhet nuk i pranojnë ndërhyrjet.

Por sërish në ketë profil po të shohim në brendësi, do të gjejm foto të personazheve të njohur të cilët nuk kanë bërë asnjë ndryshim në fytyrën e tyre. Nese ende nuk i keni parë, ja cilët janë disa prej tyre.

Elhaida Dani

Aurela Gace

Alban Skenderaj

Loading...

Valbona Selimllari

Arjan Cani

Ledion Liço

Xhemi Shehu

Miriam Cani

Anjeza Maja

Ambeta Toromani

Bes Kallaku

Blendi Fevziu

Robert Aliaj Dragot

Rudina Magjistari

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *