Kur Arbana Osmani veshi fustani e bardhë, shikoni si dukej nuse / foto

Kur Arbana Osmani veshi fustani  e bardhë, shikoni si dukej nuse / foto

Nuse për herë të parë, por një nuse thjesht për sfilatë. Pas kaq vitesh të sfilatës së nuseve që orgnizohen nga “Geraldina Sposa”, Arbana Osmani disa vite me pare ka qene nje nder nuset   që sfilonte në pasarelë. Edhe pse e dime qe ajo ka shume vite me bashkeshortine  saj me te cilin ka edhe nje djale te quajur Jon, ajo nuk ka organizuar ndonjë ceremoni martese për veten dhe as nuk ka ndërmend ta organizojë një të tillë.

Loading...

Kjo, për faktin pasi siç ka pohuar vetë ajo Arbanës nuk i pëlqejnë ceremonitë e dasmës dhe nuk ka plan të shfaqet ndonjëherë nuse me vel në sytë e tjerëve. Por, deri tani u ka dhënë rëndësi letrave, prandaj, lidhjen e saj të dashurisë dhjetëvjeçare me Arditin, djalin nga Tirana me profesion financier dhe që nuk ka lidhje me botën e televizionit, e ka celebruar në heshtje. Duke e ditur kete fakt vendosem tju sjellim disa foto te saj kir ka veshur per here te pare fustanin e nuserise. Arbana duket nje yll i vertet ndaj ne presim nje dasme nga ajo…

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *