I mbani mend VIP-at shqiptarë kur ishin pjesë e “Portokalli”-së? Ja ndryshimet drastike ne 10 vite…

I mbani mend VIP-at shqiptarë kur ishin pjesë e “Portokalli”-së? Ja ndryshimet drastike ne 10 vite…

Jetojmë në botën e teknologjisë dhe kemi një fat të madh: gjithçka ruhet në Internet dhe kemi mundësi të shohim vazhdimisht ndryshimet që ndodhin, më konkretisht tek VIP-at tanë të cilët vetëm pak vite më parë konsideroheshin ende të vegjël (shumica prej tyre adoleshentë) dhe sot i shohim të martohen, të krijojnë familjet e tyre e të kenë tërësisht një stad tjetër edhe në karrierë.

E çuditshme në fakt se si shumë prej tyre e kanë nisur në ‘Portokalli’ dhe të tjerë janë shfaqur si të ftuar në spektaklin e humorit që i bashkonte të gjithë. Sigurisht në këtë skenë përgjatë shumë viteve kanë shkelur një numër i madh personazhesh, por me një klikim të thjeshtë në Youtube, ne të Blitz.al kemi vendosur të mbledhim disa prej tyre të cilët vumë re se kanë ndryshim më të madh në portret si pasojë e rritjes dhe pjekjes si në moshë ashtu edhe në profesion.

ALBAN DUDUSHI

AMARDA TOSKA

Loading...

ÇILJETA XHILAGA

ERMAL MAMAQI

JUL DEDA

MARINA & LUANA VJOLLCA

LORIK CANA

XHEMI SHEHU

XHENSILA MYRTEZAJ

/Blitz.al/

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *