Foto e rrallë e Valbona Selimllarit me rroba banje ku tregon linjat e saj trupore….(foto ekskluzive)

Foto e rrallë e Valbona Selimllarit me rroba banje ku tregon linjat e saj trupore….(foto ekskluzive)

Ajo eshte missi i pare shqiptar dhe per kete gje do te mbahet mend gjate, behet fjale per bukuroshen Valbona Selimllari. E bukur dhe plot sharm ajo na shfaqet shpesh here ne ekran duke na befasuar cdo dite e me shume. Metropol24 do tju sjell ne kujtese nje foto kur Valbona ka qene me e re dhe mban veshur rroba banje. Ajo duket shume e bukur dhe linjat e saj jane per tu admiruar si atehere edhe tani. Te gjithe e dime qe Valbona eshte munduar qe ta ruaj imazhin e saj me cdo kusht dhe ia ka arritur me se miri. 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *