E njihni Vajzën e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos? Ja sa e bukur është ajo (FOTO)

E njihni Vajzën e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos? Ja sa e bukur është ajo (FOTO)

Janë një nga çiftet më të dashur të ekranit dhe një fakt të tillë e dëshmojnë gjithnjë.
Por këtë herë nuk do të ndalemi tek regjisorja Vera Grabocka apo tek bashkëshorti i saj aktori Timo Flloko, por tek vajza e tyre.

Loading...

Në këtë foto e shohim Linda, e cila prej kohësh jeton në SHBA si një miks mes tipare më të bukura të të dyve.

Gjithashtu në këto foto shohim edhe sy djemtë e saj të cilët i kanë gëzuar çiftin Flloko-Grabocka duke i bërë gjyshër. Nje kopje e Veres eshte vajza e saj e mrekullueshme dhe shume elegante.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *