6 SEKRETE për veshjet tuaja që të bëni VITHET tuaja të duken perfekte…(FOTO)

6 SEKRETE për veshjet tuaja që të bëni VITHET tuaja të duken perfekte…(FOTO)

Mikesha ju pershendes kudo qe jeni dhe qe me ndiqni ne Metropol24.al dhe Keshillabukurie.com ju dua shume. Pamja e jashte ne keto kohe ka nje rendesi te vecante per ne femrat dhe duhet te perpiqemi te jemi ne kontakt me te rejat e fundit te modes, keshillat e estetisteve dhe eksperteve te modes.

Ky eshte nje material shume interesant ne lidhje me disa te fshehta per veshjen ne menyre qe vithet tona te duken fantastike edhe nese nuk jane. Me poshte kam pregatitur dhe pershtatur per ju nje foto galeri shume interesante.

Keto te fshehta jane shume te thjeshta per tu vene ne zbatim, kane te bejne me menyren i te vishemi, detaje qe kane nje rendesi te vecante dhe te rejat e fundit nga ekspertet e modes. Ju ftoj ta ndiqni: 1. Theksoni belin me veshjet tuaja.

Loading...

2. Theksoni kembet dhe nxirrini ato ne pah.

3. Vishni funde forme “lapsi“ si ne foton e pare dhefunde tyli.

4. Vishni Funde me vija horizontale, ato ju tregojne supervithet

5. Fundet me bel te larte dhe pantallonat e shkurtra me bel te gjate jane fantastike dhe i tregojne vithet tuaja WOW

6. Vishni fustane dhe te gjitha veshjet e tjera ne masen e duhur dhe qe ju rrine pas trupit.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *