Rudina Magjistarin me barkun jashtë nuk e kemi parë asnjëherë;Ja si duket ajo…(foto)

Rudina Magjistarin me barkun jashtë nuk e kemi parë asnjëherë;Ja si duket ajo…(foto)

Rudina Magjistari prezantuesja e emisionit te pasdites ne Tv Klan ‘Rudina’ njihet per natyren e saj serioze dhe shume te rezervuar. Jo vetem ne jeten e saj private por edhe ne veshjet skenike.  Por kur  ka qene me e re sigurisht qe ka eksperimentuar dhe ka veshur rroba te cilat mund ti tregonin pak me shume dekoltene apo barkun. Dhe pikerisht Metropol24 ka siguruar nje foto te Rudines disa vite me pare ku ajo shfaqet me nje veshje ne te cilen ka ekspozuar  barkun. Ne fakt nxjerrja e  barkut jashte ka qene nje trend i asaj kohe dhe Rudina nuk kishte si te mungonte me nje veshje te tille dhe me nje trup per tu pasur zili moderatoja dukej shume bukur. Me poshte keni edhe foton ekskluzive.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *