Kolegia i tha se nuk ishte e suksesshme, më në fund reagon Luana / foto

Kolegia i tha se nuk ishte e suksesshme, më në fund reagon Luana / foto

Mbremjen e djeshme ne Top Show u fol per (zh)veshjen  nder te ftuarat ka qene edhe gazetarja Mira Kazhani e cila ka folur troç dhe pa dorashka se cfare mendonte per kete fakt. Ajo shkoi me tej duke narre shembuj edhe figura te njohura te Top Channel si Luana Vjollca duke thene:


“Luana ka 1 milion ndjekës në Instagram. Ajo rrëzon qeverinë, asnjë parti nuk i ka aq votues. Unë nuk besoj se e ndjekin se është e suksesshme. Padyshim për hiret e saj. Me thënë të drejtën, edhe unë e çoj ndonjëherë në Top për të parë se çfarë ka veshur Luana, pavarësisht se preferoj të dëgjoj Arbana Osmanin.”- tha ajo.

Loading...

Vetem pak minuta me pare ka ardhur edhe reagimi i Luanes. Ajo ka postuar nje Instagram nje foto me bluze mbi te cilen shkruhej ‘Me e kerkuara’ dhe me pas shton “Kjo eshte gjendja ime’. Duke nenkuptuar keshtu se per bukurine apo elokuencen ne te folur ajo mbetet me e kerkuara.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *