Ja sa ka kushtuar ky fustan rozë i Xhensilës dhe këpucët plot gurë…(foto)

Ja sa ka kushtuar ky fustan rozë i Xhensilës dhe këpucët plot gurë…(foto)

Xhensila Myrtezaj eshte nje kengetare shume e suksesshme dhe e dashur per publikun. Nuk ka kaluar shume nga momenti kur ajo bashke me bashkeshortin e saj Besin na dhane lajmin mbi shtatzanine e saj. E ftuar ne emisionin me te ri qe startoi ne Tv Klan drejtuar nga Alketa Vejsiu ajo na foli pak me teper per kete gje duke na zbuluar edhe gjinine e bebit qe eshte vajze. Por shume zhurme beri edhe veshja e saj , fustani roze i cili i shkonte shume dhe dukej si nje kukull barbie. Por a jeni kurioz te shikoni se sa ka kushtuar ky fustan roze por edhe takat e saj plot gure? Shikoni foton me poshte. 

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *