Gazetarja ja plas Luanës: ‘Nuk është e suksesshme, ndiqet vetëm për format e saj”

Gazetarja ja plas Luanës: ‘Nuk është e suksesshme, ndiqet vetëm për format e saj”

Mbremjen e djeshme ne Top Show u fol per (zh)veshjen diskutim ky i cili ka marre shkas nga deklarata e qe Mustafa Nano beni per Ilden dhe Boren dhe se si ai e shikonte kete gje shume te papershtatshme. E nje nder te ftuarat ka qene edhe gazetarja Mira Kazhani e cila ka folur troç dhe pa dorashka se cfare mendonte per kete fakt. Ajo shkoi me tej duke narre shembuj edhe figura te njohura te Top Channel si Luana Vjollca duke thene:

Loading...

“Luana ka 1 milion ndjekës në Instagram. Ajo rrëzon qeverinë, asnjë parti nuk i ka aq votues. Unë nuk besoj se e ndjekin se është e suksesshme. Padyshim për hiret e saj. Me thënë të drejtën, edhe unë e çoj ndonjëherë në Top për të parë se çfarë ka veshur Luana, pavarësisht se preferoj të dëgjoj Arbana Osmanin.”- tha ajo.

Nje deklarate kjo qe nuk do ti pëlqej aspak Luanes megjithese ajo nuk ka reaguar ende.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *