Xhensila nuk ndalet, ja cfarë bën në muajin e 5-të të shtatëzanisë / foto

Xhensila nuk ndalet, ja cfarë bën në muajin e 5-të të shtatëzanisë / foto

Nuk kaloi shumë kohë para se mediat të shpërthenin në lajme për shtatëzaninë e Xhensilës dhe vetem pak ditë parë ajo I konfirmoi zërat duke shtuar gjithashtu se ishte në pritje të një vajze. Ajo dhe Besi do të bëhen prindër për herë të parë. Por nëse mendonit se do e shihnit Xhensilën duke ju gëzuar shtatëzaninsë e relaksuar dhe duke ngrenë ushqime pa u shqetësuar fare për peshen e keni shumë gabim!

Loading...

Ajo ditën e sotme ka postuar ne instagramin e saj nje foto ku shihet në pistën e vrapit. Kengetarja nuk ka ndermend ti ndahet palestres duke na treguar kështu se edhe pse shtatezanë trupin duhet ta ketë gjithmone ne forme. Bravo Xhensila!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *